Skrivbord sengustaviansk stil

262225

SKRIVBORD, 1900-talets början, sengustaviansk stil, fanérat i mahogny, en sida med blindlådor, beslag i mässing, avsmalnande ben med metallskodda avslut, höjd ca 76, 132x84,5 cm

Slitage, skivan delvis blekt, mindre skador, nyckel saknas

Rum 14

Skrivbord sengustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

1418374
450
1418144
1418144
1415296

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.