Oidentifierad konstnär tuschteckning

262157

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal, Persien): Krigare till häst, tusch, ca 15,5x10 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Ytslitage, retuscher, papper med fläckar

Konst, Måleri

Monter 20

Budhistorik (10 bud)
1418867
900
1417090
850
1415550
1407617
750
1413360
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.