Harald Sallberg etsning

262148

SALLBERG, Harald (1895-1963): Nakenstudie, signerad och daterad Harald Sallberg 1932, etsning, ca 24x19,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Gulnader

Fack 5

Harald Sallberg etsning
Budhistorik (8 bud)
1419358
600
1419190
550
1418700
500
1410581
450
1418699
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.