Svenrobert Lundquist etsning

262141

LUNDQUIST, Svenrobert (född 1940): Bulldog, signerad Svenrobert, numrerad 4/25, etsning, ca 39x49 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Något vågigt papper

Rum 5

Svenrobert Lundquist etsning
Budhistorik (19 bud)
1419371
3 600
1409969
3 400
1419370
3 400
1409969
3 200
1419369

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.