Bord Jonas Bohlin

262140

BORD, 1900-talets slut, Jonas Bohlin, etikettmärkt Jonas Bohlin Design Stockholm, läderklädd skiva, höjd 75, 140x140 cm

Skiva med fläckar, bruksslitage

Möbler, Design

Rum 7

Bord Jonas Bohlin

Budhistorik (4 bud)

1418304
2 400
1416448
1406369
1 700
1405566
1 600

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.