Harald Lindberg akvarell

262136

LINDBERG, Harald (1904-1976): Fabriksbyggnader, akvarell, signerad, 27x40 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Harald Lindberg akvarell

Budhistorik (4 bud)

1417828
500
1411259
450
1407128
1407128

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.