Lars Wellton oljemålning

262133

WELLTON, Lars (1918-1992): Kustbild, signerad Wellton, olja på pannå, ca 15x22 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Lös ur ram, skador i marginalerna

Konst, Måleri

Monter 20

Lars Wellton oljemålning

Budhistorik (30 bud)
1418993
1418999
2 800
1418993
2 600
1418987
2 400
1418887

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.