Kallskål i tenn

262129

KALLSKÅL, tenn, omkring 1800, höjd 14, diameter 20 cm

Lagningar och skador

Diverse, Allmoge

Rum 3

Kallskål i tenn

Budhistorik (9 bud)
1418151
1415147
750
1418150
700
1415147
650
1416258
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.