Erling Johansson etsningar

262128

JOHANSSON Erling (född 1934): (2) "Båtlänning" och Blomma, signerade och daterade Erling J. -72 resp -74, etsningar, ca 8x15 resp 10x14 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Fack 14

Erling Johansson etsningar

Budhistorik (1 bud)

1412188
2014-08-31 19:56:31

2014-09-04 kl 13:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.