Mask Kongo

262125

MASK, Boa, Kongo, målad dekor, höjd 26,5 cm
Proveniens: Carl Gabriel Müllers samling, Stockholm

Smärre skador

Etnografica

Monter 18

Mask Kongo

Budhistorik (14 bud)
1416650
900
1408435
850
1416649
850
1408435
1416648
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.