Vaxstapelställ matkärl allmoge

262123

VAXSTAPELSTÄLL, mässing, märkt 1833, höjd 20 cm, MATKÄRL, 2 st koppar, 1800-tal, höjd 20 resp 18 cm

Bucklor

Allmoge

Monter 18

Budhistorik (4 bud)

1405628
850
1409627
1405628
1405559

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.