Ljusstakar sengustavianska

262120

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, sengustavianska, Magnus Ljungqvist, Kristianstad 1796, höjd 10 cm, med fyllning

Ben skev, bucklor och skador

Silver

Monter 18

Ljusstakar sengustavianska

Budhistorik (7 bud)
1418301
3 400
1414750
3 200
1414750
1409157
1406572

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.