Figurin

262113

FIGURIN, lergods, gudinnefigur, möjligen Cybele, höjd ca 19 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Slitage

Diverse

Monter 16

Figurin

Budhistorik (27 bud)
1417509
2 800
1418285
2 600
1417509
2 400
1413312
1417507

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.