Väggpendyl Rob Engström

262112

VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, urtavlan märkt Rob Engström, höjd 92 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Klockor/Ur

Rum 8

Väggpendyl Rob Engström

Budhistorik (8 bud)
1414662
1 600
1409325
1414661
1409325
1 400
1411627
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.