Schal paisley 1800-tal

262103

SCHAL, paisley, 1800-talets slut, ca 280x144 cm

Mattor/Textilier

Rum 4

Schal paisley 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
1463564
1 800
1450803
1 700
1450803
1 600
1454220
1450803
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.