Fred Andersson akvareller

262102

ANDERSSON, Fred (1921-1989): (2) Landskap, signerade och daterade FRED Andersson -72 samt -78, akvareller, ca 34x25 resp 33x47 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Måleri

Fack 4

Fred Andersson akvareller

Budhistorik (2 bud)

1412192
1407997

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.