Sockerskål silver 1800-tal

262100

SOCKERSKÅL med lock, silver, stämplad FWZ 1843, höjd 26 cm, vikt ca 600 g

Silver

Monter 18

Sockerskål silver 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
1418175
3 600
1408484
3 400
1418173
3 400
1408484
3 200
1407882

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.