Matts Jungstedt blandteknik

262086

JUNGSTEDT, Matts (född 1924): (3) Stadsvyer, signerade och daterade Matts Jungstedt -93 samt -75, blyertsteckningar samt akvarell, ca 12x16, 15x21 resp 17x21 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Samtliga med dedikationer

Konst, Måleri

Monter 18

Matts Jungstedt blandteknik

Budhistorik

2014-09-03 kl 20:56
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.