Madeleine Pyk oljemålning

262084

PYK, Madeleine (född 1934): "Komposition", signerad och daterad M. Pyk-69, olja på pannå, 30x23 cm

Smärre dukskador

Konst, Måleri

Rum 17

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1416782
1 800
1417888
1 700
1416782
1 600
1415853
1405745
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.