Lekythos

262082

LEKYTHOS, hellenistisk, höjd ca 12 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Fotring med lagning, repor

Etnografica

Monter 16

Lekythos

Budhistorik (12 bud)
1414430
900
1412285
850
1409182
1410179
1409182
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.