Matts Ljungstedt akvarell

262079

JUNGSTEDT, Matts (född 1924): (2) "En blomma" och "Livbåtar", signerade och daterade Matts Jungstedt -87 samt -76, akvareller, ca 15x20 resp 17x24 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Båda med dedikationer

Konst, Måleri

Fack 8

Matts Ljungstedt akvarell

Budhistorik

2014-09-03 kl 20:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.