Skulptur 16/1700-tal

262078

SKULPTUR, 16/1700-tal, Kristusfigur, höjd ca 16 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Bortfall, spår av äldre orangrepp

Diverse

Monter 16

Skulptur 16/1700-tal

Budhistorik (8 bud)
1417503
1414368
1414368
1414367
700
1413753
650

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.