Sideboard i teak

262074

SIDEBOARD, 1960-tal, teak, med skrivskiva, etikettmärkt AB Möbelindustrier Rottne, höjd 77, 180x43 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 6

Sideboard i teak

Budhistorik (7 bud)
1418199
1418198
1418184
750
1416516
500
1414340

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.