Fat islamiskt kulturområde

262073

FAT, islamiskt kulturområde, diameter ca 13,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Omfattande lagningar

Etnografica

Monter 16

Fat islamiskt kulturområde

Budhistorik

2014-09-03 kl 20:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.