Sideboard i teak

262067

SIDEBOARD, 1960-tal, teak, höjd 82, 165x43cm, nyckel finns

Lagningar, enstaka fanérskador, slitage

Rum 6

Sideboard i teak

Budhistorik (5 bud)
1415885
1408830
1 300
1408829
1408828
1406376

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.