Gustaf Brandelius Positivspelaren

262063

BRANDELIUS, Gustaf (1833-1884): "Positivspelaren", signerad och daterad G. Brandelius Düsseldorf 1859, olja på duk, 67,5x58 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (9 bud)
1418153
6 400
1418148
6 000
1418147
5 800
1418146
5 600
1418145
5 400

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.