Fontänmunstycke brons

262062

FONTÄNMUNSTYCKE, 1900-tal, brons, höjd ca 7 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Diverse

Monter 16

Fontänmunstycke brons

Budhistorik (5 bud)
1416328
850
1417204
1416328
1413755
1409947

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.