Oljemålning Einar Lynge Ahlberg

262061

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): "Fugatecken I", signerad Lynge Ahlberg, olja på duk, 100x80 cm
PROVENIENS: Utställd på Galerie Bleue 1984 (etikett a tergo)

Konst, Måleri

Rum 17

Budhistorik (5 bud)
1417901
2 400
1414452
1408729
1408454
750
1405760

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.