Skåp

261989

SKÅP, 1900-talets mitt, lövträfanér samt tapetserad dekor av "Flora", invändigt med hyllplan samt lådor, höjd 113, 130x44 cm

Omarbetad, utbytt lås, skiva med fläckar, smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Skåp

Budhistorik (35 bud)
1409456
8 400
1410982
8 200
1409456
8 000
1410981
7 800
1409456
7 600

Slutpris SEK:
8 400
801 EUR, 901 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.