Soffbord 1950/60-tal DDR

261969

SOFFBORD, 1950/60-tal, DDR, höjd 60, 59x59 cm
Proveniens: Inköpt hos Kommanditgesellschäft Albert Busch, Halle/Saale, DDR

Rum 17

Soffbord 1950/60-tal DDR

Budhistorik (1 bud)

1413122
2014-09-01 12:42:18

2014-09-08 kl 17:40
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.