Cesare Lacca soffbord

261966

SOFFBORD, 1950-tal, design Cesare Lacca, Italien, höjd 50, 78x46 cm

En originalmutter saknas, bruksslitage

Rum 17

Cesare Lacca soffbord

Budhistorik (5 bud)
1423006
1 600
1416383
1416383
1415848
500
1414445

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.