Ulrica Hydman Vallien oljemålning

261958

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Kvinnovas med orm, signerad Ulrica HV, olja på duk, 117x89 cm

Minimala färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 17

Budhistorik (14 bud)
1418046
17 000
1418035
16 500
1418025
16 000
1418023
15 500
1418005
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 622 EUR, 1 824 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.