Gardinomtag

261951

GARDINOMTAG, 1 par, förgylld brons, möjligen Frankrike, 1800/1900-tal, dekor av lagergirlander, sköld och bladverk, höjd 24 cm

Diverse

Monter 16

Gardinomtag

Budhistorik (4 bud)

1418049
1409997
550
1409996
500
1406918

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.