Umberto Stiaccini skulptur

261950

SKULPTUR, Umberto Stiaccini, Italien, i form av kvinna, signerad, höjd inkl. sockel 49,5 cm

Slitage och nagg, lagad näsa

Konst, Skulptur

Kundcenter

Umberto Stiaccini skulptur

Budhistorik (4 bud)

1413607
1413605
1412563
600
1410762

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.