Oljemålning Marcel Henri Emilie Challulau

261949

CHALLULAU, Marcel Henri Emilie (Frankrike, 1900-tal): Landskap, signerad Challulau 1945, olja på pannå, 70x50 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik

2014-09-08 kl 17:28
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.