Oljemålning Larissa Mishchenko

261948

MISHCHENKO, Larissa (Ryssland, 1900-tal): Trompe l`oeil motiv, signerad -77, olja på duk, 100x100 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
1425545
1424649
1419360
700
1417682
650
1416458
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.