Oljemålning 1800-tal

261947

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, sängkammarinteriör, olja på stenplatta, 25,5x38 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Monter 18

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (37 bud)
1418045
7 000
1418024
6 800
1416442
6 600
1415369
6 400
1412512
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.