OIlle Baertling litografi

261939

BAERTLING, Olle (1911-1981): Komposition, signerad Baertling, 212/300, 1955-68, färglitografi, 32x15 cm

Monter 16

OIlle Baertling litografi

Budhistorik (12 bud)
1414869
5 400
1410807
5 200
1414866
5 200
1410807
4 600
1410810
4 400

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.