Sven-Invar Johansson

261937

JOHANSSON, Sven-Ingvar (född 1962): "komposition med hand", signerad och numrerad 4/35, -94, torrnål, 30,5x40,5 cm

Fack 4

Sven-Invar Johansson
Budhistorik

2014-09-03 kl 20:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.