Joan Miro färglitografier

261923

MIRO, Joan (1893-1983): 2 st, Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 379 resp 377, 37x27 cm

Fack 4

Joan Miro färglitografier

Budhistorik (41 bud)
1418059
8 200
1418052
8 000
1418058
8 000
1418052
7 200
1418044
7 000

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.