Joan Miro färglitografier

261922

MIRO, Joan (1893-1983): 2 st, Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 374 resp 375, 37x27 cm

Fack 1

Joan Miro färglitografier

Budhistorik (17 bud)
1416836
1417996
1416836
1417991
950
1416836
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.