Oljemålning Ulf Wikström

261916

WIKSTRÖM, Ulf E. (född 1916): "Vid kajerna", monogramsignerad UW, olja på duk 81x66

Konst

Rum 6

Oljemålning Ulf Wikström

Budhistorik (15 bud)
1425001
1423825
1423842
950
1423825
900
1423840
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.