Silkscreen Lage Lindell

261912

LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition med figurer,
signerad och numrerad Lage Lindell 34/49, silkscreen på plast, 38,5x97 cm

Ytslitage

Konst

Rum 4

Silkscreen Lage Lindell

Budhistorik (6 bud)
1425358
2 400
1418254
1 900
1415852
1 800
1414451
1 700
1412794
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.