Oljemålning Arne Nilsson

261910

NILSSON, Arne (född 1925): Fönster med figurin, olja på duk, monogramsignerad AN, 65x50 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 6

Oljemålning Arne Nilsson

Budhistorik (3 bud)

1420817
850
1416413
1416410

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.