Orientmatta antik kaukasisk

261884

ORIENTMATTA, antik, kaukasisk, Perepedil-mönster, ca 165x118 cm

Slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta antik kaukasisk

Budhistorik (3 bud)

1411434
1 700
1421645
1 600
1411434

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.