Engelskt karusellbord

261859

KARUSELLBORD, England, 1900-tal, på hjul, idegran, läderklädd skiva, höjd 58, diameter 49 cm

Bruksslitage

Rum 5

Engelskt karusellbord

Budhistorik (9 bud)
1417975
850
1417918
1417914
750
1416118
700
1412668
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.