Bordslampa industrityp

261858

BORDSLAMPA, industrityp, 1900-talets första hälft, etikettmärkt JAC Jacobsen AB Göteborg samt Luxo 1001, totallängd 100 cm

Ytskador

Belysning

Rum 3

Bordslampa industrityp

Budhistorik (2 bud)

1417336
1406733

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.