Hugo Salmson oljemålning

261835

SALMSON, Hugo (1843-1894): Motiv från parken Drottningholm, signerad, olja på duk, 45x60 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Hugo Salmson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1413386
2 400
1413384
1413381
1 300
1411257
1404690

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.