Cartier armbandsur

261829

CARTIER, armbandsur, 1980/90-tal, Tank Vermeil, boett i förgylld sterlingsilver, quartz, blånerade visare, urtavla med romerska siffror, krona med cabochonslipad safir, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), ref: 81006, boett nr: 77796, diameter 24 mm

Boett och förgyllning med slitage, glas med repor

Fashion, Klockor/Ur

Nybrogatan 32, Stockholm

Cartier armbandsur

Budhistorik (27 bud)
1449546
5 600
1449545
5 400
1449539
5 200
1449537
5 000
1449532
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.