Byrå 1800-tal

261824

BYRÅ, 1800-talets slut, gråmålad, höjd 117, 90x49 cm

Nyckel saknas, senare bemålad

Rum 6

Byrå 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
1413980
1412027
1 400
1412026
1 300
1410216
1410205
950

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.